SALANTŲ AKMUO, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SALANTŲ AKMUO, UAB

SALANTŲ AKMUO, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Përpunimit të gurit, Stone products

Žemaitės g. 22A, Salantai
LT-97315, Kretinga, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302849959
Kodi vat: 100007286213
Ss code siguruesi: 2177958
Ore pune
I-V 9:00-18:00

- SALANTŲ AKMUO, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SALANTŲ AKMUO, UAB Karte biznesi